Oriflame Voyager Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Oriflame Voyager Erkek Parfüm

Oriflame evindeki özel bir erkek kokusu. Haziran 2011'de ortaya çıkan Voyager modeli, gündelik hayattan kaçış olarak ve Namibya'dan getirilen eşsiz malzemelerden oluşan maceracı bir koku. Parfüm, Himba halkının kültüründen esinlenmiştir. Duygularını ve arzularını, Afrika'nın yeni ufuklarını veya kalbinizin yakınında bulunan diğer bazı yerleri keşfetmek için rahatlatır. Bu eril ve dinamik parfüm, duyularınızı uyandıracak ve sınırlarınızı aşmanıza, irrasyonel, öngörülemeyen ve heyecan verici bir şeyler yapmanıza ilham verecektir. Voyager, lezzetlerini ve cazibelerini kehribar tonlarıyla harmanlayan güçlü ve sabit bir cam şişede sunuluyor. Voyager kompozisyonunun en iyi notalarında, yenilemek ve tatlılık yaratmak için var olan bergamot ve mandalina sularını hissedeceksiniz. Kalbinde, namibya'dan kakule, yeşil çay ve mür içeriğinden oluşan, kehribar rengi, vetiver ve kremalı sandal ağacının sıcak ve rahat bir tabanı üzerine koyduğu hipnoz karışımıdır. Namibya'daki göçebe Himba halkı eril kokulu Voyager'ın bileşiminde bulunan ana maddeden biri olan mür içeriğini toplardı. Oriflame Voyager, parfümlü vücut bakım ürünleri eşliğinde 75 ml EDT şişelerde bulunur. Bu kokunun arkasındaki burun Philippe Bousseton.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Kakule

Kakule

Orta Nota
Mür

Mür

Çay

Çay

Alt Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Oriflame Voyager Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Voyager Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 63 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 65 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
63%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
65%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
55%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
45%
11 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
56%
Parfüm geceye uygun
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
30%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
33%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
22%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
33%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
11%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
10287 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Voyager Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
80 Puan Aldı

Oriflame Voyager Erkek Parfüm Yorumları

Ya lütfen üretin şu parfümü Allahın adı aşkına uzun süre kullandım artık üretilmiyor lütfen ya
Severek yıllardır kullandığım parfümüm son demlerine geldi. Aynısı yapabilen bir parfümcü var mıdır acaba satışta yok çünkü artık.
Bu harika bir koku....birçok ünlü tasarımcı kokusu aldım ama kullanımım sonrası asla iltifat almadım, ama bu "Voyager"ı giydiğimde her zaman iltifat alıyorum...Oriflame ne yapıyor peki? Bunu kaldırıyor. Ne güzel bir karar oriflame .. Aferin.
Oriflame parfümün her tasarımını sevdim ama kahretsin ki çoğu uzun ömürlülük ve projeksiyon konusunda çok kötü ama bu onlardan biri değildi. Voyager yeniden gelsin.
Bu parfümün üretimi durduruldu ve bunun talihsiz bir karar olduğunu söyleyebilirim. Çok güzel bir soğuk hava parçası idi. Tatlı, vanilya ve tütün tipi bir koku ama bunaltıcı değildi. The one modelinden bile bence daha incelikliydi. Bence yeniden sunulmalı.
Voyager ile 5. Senemiz. Hiç değiştirme gereği duymadım. Beni iyi hissettiren güzel parfümüm
Oriflame yetkililerine sesleniyorum böyle güzel bir model nasıl üretimden kalkar devamlı alıyordum şuan bulamıyorum uyumuyorum okuyan arkadaşlar bu model ile ilgili herhangi bir link veya satış adresi gönderirlerse çok sevinirim
Neden üretimi durdu nedennn
Benzeri bir koku var mı peki

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER