Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Oriflame VIP Night Bayan Parfüm

Oriflame markasına ait olan VIP Night, kadınlar için çiçekli meyveli bir koku. VIP Night, 2013 yılında sunulmaya başlatılmıştır. Dora Baghriche ve Hamid Merati-Kashani tarafından yaratılmıştır. Üst notalarda pembe greyfurt ve armut; orta notalar portakal çiçeği, yasemin, ylang-ylang ve şampanya; taban notaları odunsu notalar, vanilya ve paçuli içerir.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Armut

Armut

Portakal

Portakal

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Şampanya

Şampanya

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Oriflame VIP Night Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame VIP Night Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 80 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
80%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
67%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
22%
GECE
GECE
78%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
38%
Orta Nota
37%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
33%
YAZ
YAZ
22%
SONBAHAR
SONBAHAR
33%
KIŞ
KIŞ
11%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
4591 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame VIP Night Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Oriflame VIP Night Bayan Parfüm Yorumları

Aynısının tekrar üretilmesini çok isterim.Severek kullanıyordum.Ona benzer koku bulmaya çalışıyorum.Ama aynısını tutmuyor maalesef.
Güzel, taze çiçeksi bir koku. Kuruması Elie Saab ile benzerlik gösteriyor. Orta düzeyde yayılımı var ve bence uzun ömürlüdür. Kapak ve şişe çok şık.
Şişesi hiç güzel değil. Gerçekten ucuz görünüyor. Ama koku size vay be dedirtiyor. Şampanya ve narenciye meyvesi ilk birkaç dakikada yoğun ve keskin. Sonra gelişen koku vanilya ve yasemin gibi kokar. Altta ahşap ve çiçek kokusu alıyorum. Kesinlikle ahşap notaları olan bir şey. İzlenim biraz sabunlu, ama güzel bir şekilde. Gerçekten zarif kokulu sabun satın aldığınızda ve her 30 saniyede bir koklamanız gerektiğinde olduğu gibi bu parfümde aynı hissi veriyor. Size saf ve temiz bir his verir. Bunu beğendiğimi söyleyebilirim. Güzel bir oriflame parfümü.
Ucuz görünen bir şişe olduğunu düşünmüyorum (oriflame'den bir parfüm için, bir bakıma klas buluyorum, özellikle de şampanyaya benzeyen rengiyle). Oylarım: uzun ömür (zayıf:2-3 saat), yayılım (yumuşak). Sık sık koklamak istemenizi sağlayan bir kokusu var. Her neyse fiyatına göre idare eder.
Her şeyden önce çok hoş bir koku. Bugün bir kez denedim ama benim için satın alacağım bir şey değil. İyi bir bahar alternatifi. Şampanyayı, kokulu çiçekleri ve turunçgillerin perdesi kesinlikle hissedebilir. Fiyat için şikayet edici bir tutarda değil. Cildinize bağlı olarak kalıcılığı yaklaşık 3-4 saat sürer.
çok hayal kırıklığına uğradım ne de olsa ucuz bir parfüm ve oriflame her zaman hayal kırıklığı yaratıyor. Ucuz çamaşır tozu gibi kokuyor.
Uzun ömür de iyidir. Şişesinden değil kokusundan dolayı almalısınız.
Evet sonunda bunu aldım.
En tuhaf görünümlü şişe ve sanki eller aşağı bir insan büstü gibi. Bunu tasarlarken ne düşünüyorlardı? Ama... parfümün kendisi güzel. Yayılım kullanacağınız ürün miktarına bağlıdır ve uzun ömürlüdür. Koku, amaçlandığı şekilde gelişmez. VIP night yukarıdaki notalara yani piramide uymaz. Buna rağmen, yine de denemesi ilginç bir koku, her bireyde farklı etki gösterecektir. Kokladığımda düşündüğüm şey gündüz kış kokusu, belki de şampanyadır, bilmiyorum. Notalar ilkbahar ve yaz için uygun olduğunu gösteriyor. Klas bir şeyin yanı sıra biraz içinde gençlik hissi var. Her yaşa uygun ama ağır ya da güçlü koku sevenler için değil. Bu parfüm oldukça hafif. Açılış çok alkollü, sonra şekerli. Sanırım armut şekerliliği. Parfümün şekerli ve kremsi yönleri ortaya çıkıyor ve bunun vanilya olduğunu varsayıyorum. Bu noktaya kadar çiçekler ve ylang ylang hakkında hiçbir şey hissetmedim. Daha sonra burnunuza sıcak bir paçuli çarpar. Odun ve çiçek notaları ortaya çıktıktan sonra gevşeyecek, neredeyse kaybolacak. Genel olarak, bu parfüme karşı olumluyum ve zaten onu kullanıyorum. Beni neşelendiriyor. Bana bir saç şampuanını hatırlatıyor, süper pahalı bir saç şampuanı. Yaklaşık bir saat sonra sabunlu kokacak. Ama bekleyince, ortada bir yerde çok pahalı bir saç kremi gibi kokacaksınız, pudramsı yönü olan bir koku.
Neden artık üretilmiyor
Tekrar çıksın
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER