Greyfurt

Greyfurt

Armut

Armut

Portakal

Portakal

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Şampanya

Şampanya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 38

orta nota oranı
Orta Nota

% 37

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

66

18-45

2013

3252

kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE
captcha
Güzel, taze çiçeksi bir koku. Kuruması Elie Saab ile benzerlik gösteriyor. Orta düzeyde yayılımı var ve bence uzun ömürlüdür. Kapak ve şişe çok şık.
Şişesi hiç güzel değil. Gerçekten ucuz görünüyor. Ama koku size vay be dedirtiyor. Şampanya ve narenciye meyvesi ilk birkaç dakikada yoğun ve keskin. Sonra gelişen koku vanilya ve yasemin gibi kokar. Altta ahşap ve çiçek kokusu alıyorum. Kesinlikle ahşap notaları olan bir şey. İzlenim biraz sabunlu, ama güzel bir şekilde. Gerçekten zarif kokulu sabun satın aldığınızda ve her 30 saniyede bir koklamanız gerektiğinde olduğu gibi bu parfümde aynı hissi veriyor. Size saf ve temiz bir his verir. Bunu beğendiğimi söyleyebilirim. Güzel bir oriflame parfümü.
Ucuz görünen bir şişe olduğunu düşünmüyorum (oriflame'den bir parfüm için, bir bakıma klas buluyorum, özellikle de şampanyaya benzeyen rengiyle). Oylarım: uzun ömür (zayıf:2-3 saat), yayılım (yumuşak). Sık sık koklamak istemenizi sağlayan bir kokusu var. Her neyse fiyatına göre idare eder.
Her şeyden önce çok hoş bir koku. Bugün bir kez denedim ama benim için satın alacağım bir şey değil. İyi bir bahar alternatifi. Şampanyayı, kokulu çiçekleri ve turunçgillerin perdesi kesinlikle hissedebilir. Fiyat için şikayet edici bir tutarda değil. Cildinize bağlı olarak kalıcılığı yaklaşık 3-4 saat sürer.
çok hayal kırıklığına uğradım ne de olsa ucuz bir parfüm ve oriflame her zaman hayal kırıklığı yaratıyor. Ucuz çamaşır tozu gibi kokuyor.
Uzun ömür de iyidir. Şişesinden değil kokusundan dolayı almalısınız.
Evet sonunda bunu aldım.
En tuhaf görünümlü şişe ve sanki eller aşağı bir insan büstü gibi. Bunu tasarlarken ne düşünüyorlardı? Ama... parfümün kendisi güzel. Yayılım kullanacağınız ürün miktarına bağlıdır ve uzun ömürlüdür. Koku, amaçlandığı şekilde gelişmez. VIP night yukarıdaki notalara yani piramide uymaz. Buna rağmen, yine de denemesi ilginç bir koku, her bireyde farklı etki gösterecektir. Kokladığımda düşündüğüm şey gündüz kış kokusu, belki de şampanyadır, bilmiyorum. Notalar ilkbahar ve yaz için uygun olduğunu gösteriyor. Klas bir şeyin yanı sıra biraz içinde gençlik hissi var. Her yaşa uygun ama ağır ya da güçlü koku sevenler için değil. Bu parfüm oldukça hafif. Açılış çok alkollü, sonra şekerli. Sanırım armut şekerliliği. Parfümün şekerli ve kremsi yönleri ortaya çıkıyor ve bunun vanilya olduğunu varsayıyorum. Bu noktaya kadar çiçekler ve ylang ylang hakkında hiçbir şey hissetmedim. Daha sonra burnunuza sıcak bir paçuli çarpar. Odun ve çiçek notaları ortaya çıktıktan sonra gevşeyecek, neredeyse kaybolacak. Genel olarak, bu parfüme karşı olumluyum ve zaten onu kullanıyorum. Beni neşelendiriyor. Bana bir saç şampuanını hatırlatıyor, süper pahalı bir saç şampuanı. Yaklaşık bir saat sonra sabunlu kokacak. Ama bekleyince, ortada bir yerde çok pahalı bir saç kremi gibi kokacaksınız, pudramsı yönü olan bir koku.
Neden artık üretilmiyor
Tekrar çıksın
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm