Misk

Misk

Cashmeran

Cashmeran

Gül

Gül

üst nota oranı
Üst Nota

% 34

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 33

60

18-50

2014

3659

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 22

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 78

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 44

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Sevdiğim koku ancak kokudan çabuk sıkıldım. Çünkü bu parfümü diğer parfümlerden ayıran bir özelliği yoktur. Evet yumuşacık kokuyor ama standart bir koku.
Kokuyu tarif etmek için kafam karıştı. İlk sürdüğünüzde biraz acı sanki. Ama arkadaşım beğendi, güzel koktuğunu söyledi. Odunsu çiçeksi gibi. Benim tarzın değil. Herkesin tarzı farklı.
Bu ürün bence oldukça standart. Koku ne çok baskın ne de çok yumuşak. Bunu kullanmak için çok zaman harcıyorum çünkü kalıcılığı uzun sürmüyor. Tekrar almak istemiyorum..
Misk kokusunu gerçekten çok seviyorum. Orifame'den en sevdiğim parfüm dahil. Ne kadar sakin, ister gece ister gündüz kullanın fark etmez. Şişenin küçük boyutu bir çantada da taşınabilir. Ama dikkatli olun çünkü bu bir cam şişe. Bundan 3 şişe kullandım. Bundan sonra, başka bir şey denemek istediğimi de belirteceğim. Artık yeni bir şey deneme zamanı geldi.
Vay be, bu benim dördüncü şişem. Paket ince bu yüzden taşıması kolay ama ağır bir cam şişesi var bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kokuya gelince, baştan çıkarma gücü çok güçlü ama bu parfümü kullandığınızda sakin, lüks ve rahat kokuyor. 12 saat, hatta bazen ertesi güne kadar üzerimdeki elbisede kalıyor.
Misk, Gül ve Kaşmir karışımı. Misk sever biriyseniz Oriflame'in miskiyle yanlış tercih yapmış olamazsınız. Güzel parfüm.
Hafif ve ucuz olduğu için günlük kullanım için gerçekten iyi. Ofis arkadaşım parfümümü ezberledi. Defalarca aldım ve imza kokum oldu. Notaları misk, gül ve kaşmerandır. Koku yumuşak, çok keskin değil. Çok uzun sürmez, en az 3-4 saat kalıyor. Bu yüzden gün içinde ona tekrar başvurmanız gerekir. Maalesef bu parfüm üretimi durdurulmuş görünüyor.
Bir koku aşığı olarak, Oriflame'den birkaç çeşit parfümüm var. Bu gerçekten ismine yakışıyor. Baştan çıkarıcı misk var ve bu koku gerçekten cezbedici. Bu yüzden bence bu parfüm tatlı bir tada sahip gibi görünüyor ayrıca sıcak.
Oriflame parfüme gelince, hiç sevmedim. 2017'de üniversitenin başında kullanmıştım. Kokusu uzun süre kalıyor, bu yüzden oldukça pahalı bir fiyata satıyorlar. Bir öğrencinin cebi için oldukça pahalı. Bütün gün kalıcıdır. ️
Lezzetli, taze kokuyor ve tatlı bir tadı var, şişe bitince bile atmadım. Kokuyu bazen geç saatlerde koklamayı seviyorum, koku çok uzun sürüyor ama EDT olmasına rağmen başarılı. Kokuyu beğendim
Çok zayıf bir uzun ömürlülük ile cildimde sadece 30 dakika kaldı. Artı aynı kokuya sahip değil, katalogdan kokluyorum çok farklı şişe daha da farklı. Aldığıma üzüldüm.
Bu şimdiye kadar satın aldığım en kötü koku!
Benim için olumlu yönde bir parfüm. Sadece hindistan cevizi kokusu alıyorum :) Ortalama uzun ömürlü güzel sessiz koku.
Bunu satın almayın .. Başıma her uygulama da baş ağrısı yaptı. Ucuz da kokuyor.
Sevdiğim bir parfüm. Çok yumuşak, miskli ve cilde yakın. Açılış ruj kokusu gibidir, sonra gülü hissettirir. Taban odunsu notalar yüzünden biraz daha sıcak. Her gün, özellikle şubat ayında yağmurlu günlerde ve martta mükemmel oluyor.
Odunsu kokunun varlığını hissedemiyorum. İçinde sadece bir pudralı gülü hissettim. Hepsi bu. Basit bir parça. Süper kadınsı denilebilir.
İçinde çok güzel bir misk kokusu var. Gül kombinasyonu baskın değil. Esas olarak toz ve çiçek tipi. Yaz geceleri için harika. Kış günleri içinde belki kullanılabilir. En sevdiğim misklerden biri. Çok uzun ömürlü olmasa da beğendim.
Dün denedim, Avon soft Musk'u hatırlattı ama Avon'unki kadar benzersiz değil ...
Parfümü çok hoş buldum, ama beni öyle aman aman etkilemedi. Her kullanımım da parfümüm hakkında birçok övgü aldım. İlk saatten sonra bileğimden neredeyse hiç hissedemesem de, bu parfüm cildime ve doğal kokuma mükemmel şekilde karışıyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm