Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm

Oriflame Seductive Musk modeli, kadınlar için çiçekli odunsu misk kokusu. Seductive Musk, 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. Nathalie Lorson ve Marie Salamagne tarafından oluşturuldu. Koku, misk, kaşmeran ve gül içerir.

Üst Nota
Misk

Misk

Orta Nota
Cashmeran

Cashmeran

Alt Nota
Gül

Gül

Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 62 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
62%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
22%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
78%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
67%
Parfüm geceye uygun
GECE
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
34%
Orta Nota
33%
Alt Nota
33%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
33%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
44%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
11%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 60
7346 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
68 Puan Aldı

Oriflame Seductive Musk Bayan Parfüm Yorumları

Çok beğenerek kullandığım bir koku idi. Fakat bayağıdır bulamıyorum. Çok yumuşak insanın içini rahatlatan hissiyatı yüksek bir koku olduğunu düşünüyorum. İnsanın nefesini darlamıyor ve kokusunu içime çektikçe daha da bir ferahlıyorum. Keşke tekrardan üretebilseniz. Fiyatı alım gücüme uygun olduğu taktirde hemen alırdım. Bu kokuyu içime sindirdim ve kendime özgü buldum açıkçası. Yorumlara bakıyorum da bence tekrardan üretime alınması için yorumlar yeterli görünüyor. Tekrardan üretime alınmasını çok isterim.
Sevdiğim koku ancak kokudan çabuk sıkıldım. Çünkü bu parfümü diğer parfümlerden ayıran bir özelliği yoktur. Evet yumuşacık kokuyor ama standart bir koku.
Kokuyu tarif etmek için kafam karıştı. İlk sürdüğünüzde biraz acı sanki. Ama arkadaşım beğendi, güzel koktuğunu söyledi. Odunsu çiçeksi gibi. Benim tarzın değil. Herkesin tarzı farklı.
Bu ürün bence oldukça standart. Koku ne çok baskın ne de çok yumuşak. Bunu kullanmak için çok zaman harcıyorum çünkü kalıcılığı uzun sürmüyor. Tekrar almak istemiyorum..
Misk kokusunu gerçekten çok seviyorum. Orifame'den en sevdiğim parfüm dahil. Ne kadar sakin, ister gece ister gündüz kullanın fark etmez. Şişenin küçük boyutu bir çantada da taşınabilir. Ama dikkatli olun çünkü bu bir cam şişe. Bundan 3 şişe kullandım. Bundan sonra, başka bir şey denemek istediğimi de belirteceğim. Artık yeni bir şey deneme zamanı geldi.
Vay be, bu benim dördüncü şişem. Paket ince bu yüzden taşıması kolay ama ağır bir cam şişesi var bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kokuya gelince, baştan çıkarma gücü çok güçlü ama bu parfümü kullandığınızda sakin, lüks ve rahat kokuyor. 12 saat, hatta bazen ertesi güne kadar üzerimdeki elbisede kalıyor.
Misk, Gül ve Kaşmir karışımı. Misk sever biriyseniz Oriflame'in miskiyle yanlış tercih yapmış olamazsınız. Güzel parfüm.
Hafif ve ucuz olduğu için günlük kullanım için gerçekten iyi. Ofis arkadaşım parfümümü ezberledi. Defalarca aldım ve imza kokum oldu. Notaları misk, gül ve kaşmerandır. Koku yumuşak, çok keskin değil. Çok uzun sürmez, en az 3-4 saat kalıyor. Bu yüzden gün içinde ona tekrar başvurmanız gerekir. Maalesef bu parfüm üretimi durdurulmuş görünüyor.
Bir koku aşığı olarak, Oriflame'den birkaç çeşit parfümüm var. Bu gerçekten ismine yakışıyor. Baştan çıkarıcı misk var ve bu koku gerçekten cezbedici. Bu yüzden bence bu parfüm tatlı bir tada sahip gibi görünüyor ayrıca sıcak.
Oriflame parfüme gelince, hiç sevmedim. 2017'de üniversitenin başında kullanmıştım. Kokusu uzun süre kalıyor, bu yüzden oldukça pahalı bir fiyata satıyorlar. Bir öğrencinin cebi için oldukça pahalı. Bütün gün kalıcıdır. ️
Lezzetli, taze kokuyor ve tatlı bir tadı var, şişe bitince bile atmadım. Kokuyu bazen geç saatlerde koklamayı seviyorum, koku çok uzun sürüyor ama EDT olmasına rağmen başarılı. Kokuyu beğendim
Çok zayıf bir uzun ömürlülük ile cildimde sadece 30 dakika kaldı. Artı aynı kokuya sahip değil, katalogdan kokluyorum çok farklı şişe daha da farklı. Aldığıma üzüldüm.
Bu şimdiye kadar satın aldığım en kötü koku!
Benim için olumlu yönde bir parfüm. Sadece hindistan cevizi kokusu alıyorum :) Ortalama uzun ömürlü güzel sessiz koku.
Bunu satın almayın .. Başıma her uygulama da baş ağrısı yaptı. Ucuz da kokuyor.
Sevdiğim bir parfüm. Çok yumuşak, miskli ve cilde yakın. Açılış ruj kokusu gibidir, sonra gülü hissettirir. Taban odunsu notalar yüzünden biraz daha sıcak. Her gün, özellikle şubat ayında yağmurlu günlerde ve martta mükemmel oluyor.
Odunsu kokunun varlığını hissedemiyorum. İçinde sadece bir pudralı gülü hissettim. Hepsi bu. Basit bir parça. Süper kadınsı denilebilir.
İçinde çok güzel bir misk kokusu var. Gül kombinasyonu baskın değil. Esas olarak toz ve çiçek tipi. Yaz geceleri için harika. Kış günleri içinde belki kullanılabilir. En sevdiğim misklerden biri. Çok uzun ömürlü olmasa da beğendim.
Dün denedim, Avon soft Musk'u hatırlattı ama Avon'unki kadar benzersiz değil ...
Parfümü çok hoş buldum, ama beni öyle aman aman etkilemedi. Her kullanımım da parfümüm hakkında birçok övgü aldım. İlk saatten sonra bileğimden neredeyse hiç hissedemesem de, bu parfüm cildime ve doğal kokuma mükemmel şekilde karışıyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER