Elma

Elma

Çilek

Çilek

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Böğürtlen

Böğürtlen

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Manolya

Manolya

Yasemin

Yasemin

Siyah ahşap

Siyah ahşap

Karamel

Karamel

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

68

20-60

2010

4233

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 30

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 70

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bu oriflame'den en sevdiğim ikinci parfüm. Meyveli çiçek dengesine sahiptir. Hakim olan sadece bir taraf değil. Parıltılı olduğu için cildinize sürdüğünüzde göz kamaştırıyor. Şişe de eşsiz, güzel. Bütün gün kalır ve son bulur. Bunu giymek bana taze bir his veriyor. Belki meyveli bir kokusu olduğu içindir.
Bu parfüm, denediğim tüm parfümler arasında favorim. Meyve ve çiçek kokuyor. Genelde bilek, boyun gibi doğrudan cildimde kullanırım. Yapışkan olmayan ve sizi zarif hissettiren bir parıltı var.
Özellikle resmi etkinliklerde giymek için uygun, parıltılı parfüm. Tatlı, yumuşak kokusu ve 6 saate kadar kalıcılığı nedeniyle favorilerimden biri. Kapandığında açılıp takılabilen yüzük gibi bir süs vardır
Parfüm ilk başta, parfümü ilk tanıdığınızda o kadar zarif kokar k, önce biraz keskin, sonra sakin kokmaya başlıyor. Işıltılı olduğu için resmi akşam etkinlikleri için uygundur. Yani teninize sıkarsanız şirin bir görünüm sunuyor.
Oriflame parfüm modelleri içinde gerçekten en iyisi. Yada en iyileri kategorisinde bu da onlardan biri. Gerçekten beğendim, çünkü parıltılı ve çok tatlı.
Bu parfümü çok seviyorum. Koku tatlı, hafif güçlü ve uzun ömürlüdür. Üniversitedeyken sabahtan giyip öğleden sonra eve gittiğimde, hala güzel kokuyordu. Şekli de sevimli, kristal içerikli. Kapak bir halka haline getirilebilir. Parıltılı olduğu için kıyafetlerinize püskürtmeyin.
Çok güzel kokuyor. Bunu üç şişe kullandım, kesin olarak annem hep bunu alır. Bir kariyer kadınının kokusu gibi zarif kokuyor. Bu yüzden şişe gerçekten çok tatlı ve içinde parıltılar var. Annem işten eve geldiğinde sabahtan akşama kadar sadece üç sprey kullanır, koku sonsuza kadar sanki kalıyor :D
Paketleme gerçekten çok iyi, bu parfümü gördüğümde ilk aklıma gelen bu oldu.. Bunu anneannem için almıştım. Kendi parfümümden daha uzun kalıcılığı sürdü.
Zarif bir koku. Orijinal Precious'u sevdiğim ve beni farklı bir şekilde şaşırttığı için satın aldım. Moments modeli de fana değil.. Çok hafif, taze, tatlı biraz ve zarif. Ama kalıcı gücü iyi değil. Umarım Oriflame bunu geliştirebilir. Şişe ve ambalaj orijinal Precious kadar iyi değil. Satın almadan önce denemek mantıklı. Bu kokuyu sevmeniz yüksek ihtimal ama kalıcılığı biraz sorunlu.
Çok meyveli bir parfüm ama kalıcı değil.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lght-bayan-parfum-kod-no-1086

bu koku buna çok benziyor bulamayanlar için iyi bir alternatif
Tekrar üretime sunulacak mı ?
Bu parfüm artık üretilmiyor mu
2012 yılında kullanmıştım öğrenciydim o zaman kıyamazdım kullanmaya ama bir o kadar da kalıcıydı baya bi gitmişti ama sanırım üretimden kaldırıldı kesinlikle büyük bir hata tekrar üretmeye başlanmalılar oriflamenin en kaliteli ürünü diyebilirim
Bekar iken kullanmıştım çok memnunum tavsiye ederim iki adet alicam şimdi ne zaman indirime girmesini bekliyodum kalıcı simli süt vs kokusu.. Netten bakıp alıcam
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm