Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm

Precious Moments, elma, yabani çilek ve beyaz çiçek notalarını içeren muhteşem bir koku ve yumuşak tabandaki sıcak ahşap notaları ile sizlere sunulmuştur. Precious Moments sıvı parlatıcı içerir ve şişe kapağında sizin için bir halka bulunur. 50 ml EDT olarak piyasada mevcuttur. Precious Moments 2010 yılında sunulmaya başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Bernard Ellena.

Üst Nota
Elma

Elma

Çilek

Çilek

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Böğürtlen

Böğürtlen

Orta Nota
Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Manolya

Manolya

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Siyah ahşap

Siyah ahşap

Karamel

Karamel

Misk

Misk

Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
66%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
30%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
70%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
44%
Parfüm geceye uygun
GECE
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
20%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
33%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
22%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2010 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
9822 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Oriflame Precious Moments Bayan Parfüm Yorumları

Bu oriflame'den en sevdiğim ikinci parfüm. Meyveli çiçek dengesine sahiptir. Hakim olan sadece bir taraf değil. Parıltılı olduğu için cildinize sürdüğünüzde göz kamaştırıyor. Şişe de eşsiz, güzel. Bütün gün kalır ve son bulur. Bunu giymek bana taze bir his veriyor. Belki meyveli bir kokusu olduğu içindir.
Bu parfüm, denediğim tüm parfümler arasında favorim. Meyve ve çiçek kokuyor. Genelde bilek, boyun gibi doğrudan cildimde kullanırım. Yapışkan olmayan ve sizi zarif hissettiren bir parıltı var.
Özellikle resmi etkinliklerde giymek için uygun, parıltılı parfüm. Tatlı, yumuşak kokusu ve 6 saate kadar kalıcılığı nedeniyle favorilerimden biri. Kapandığında açılıp takılabilen yüzük gibi bir süs vardır
Parfüm ilk başta, parfümü ilk tanıdığınızda o kadar zarif kokar k, önce biraz keskin, sonra sakin kokmaya başlıyor. Işıltılı olduğu için resmi akşam etkinlikleri için uygundur. Yani teninize sıkarsanız şirin bir görünüm sunuyor.
Oriflame parfüm modelleri içinde gerçekten en iyisi. Yada en iyileri kategorisinde bu da onlardan biri. Gerçekten beğendim, çünkü parıltılı ve çok tatlı.
Bu parfümü çok seviyorum. Koku tatlı, hafif güçlü ve uzun ömürlüdür. Üniversitedeyken sabahtan giyip öğleden sonra eve gittiğimde, hala güzel kokuyordu. Şekli de sevimli, kristal içerikli. Kapak bir halka haline getirilebilir. Parıltılı olduğu için kıyafetlerinize püskürtmeyin.
Çok güzel kokuyor. Bunu üç şişe kullandım, kesin olarak annem hep bunu alır. Bir kariyer kadınının kokusu gibi zarif kokuyor. Bu yüzden şişe gerçekten çok tatlı ve içinde parıltılar var. Annem işten eve geldiğinde sabahtan akşama kadar sadece üç sprey kullanır, koku sonsuza kadar sanki kalıyor :D
Paketleme gerçekten çok iyi, bu parfümü gördüğümde ilk aklıma gelen bu oldu.. Bunu anneannem için almıştım. Kendi parfümümden daha uzun kalıcılığı sürdü.
Zarif bir koku. Orijinal Precious'u sevdiğim ve beni farklı bir şekilde şaşırttığı için satın aldım. Moments modeli de fana değil.. Çok hafif, taze, tatlı biraz ve zarif. Ama kalıcı gücü iyi değil. Umarım Oriflame bunu geliştirebilir. Şişe ve ambalaj orijinal Precious kadar iyi değil. Satın almadan önce denemek mantıklı. Bu kokuyu sevmeniz yüksek ihtimal ama kalıcılığı biraz sorunlu.
Çok meyveli bir parfüm ama kalıcı değil.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lght-bayan-parfum-kod-no-1086

bu koku buna çok benziyor bulamayanlar için iyi bir alternatif
Tekrar üretime sunulacak mı ?
Bu parfüm artık üretilmiyor mu
2012 yılında kullanmıştım öğrenciydim o zaman kıyamazdım kullanmaya ama bir o kadar da kalıcıydı baya bi gitmişti ama sanırım üretimden kaldırıldı kesinlikle büyük bir hata tekrar üretmeye başlanmalılar oriflamenin en kaliteli ürünü diyebilirim
Bekar iken kullanmıştım çok memnunum tavsiye ederim iki adet alicam şimdi ne zaman indirime girmesini bekliyodum kalıcı simli süt vs kokusu.. Netten bakıp alıcam

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER