Fesleğen

Fesleğen

Müge

Müge

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

68

20-60

2017

3085

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE
captcha
İlgi çekici bir parfüm. Tropik meyvelerle fesleğen karışımı. Sulu ama ekşi değil.
Güzel, canlandırıcı bir koku. İlk önce fesleğen kokusu süper. Net ve temiz. Kaliteli bir koku ama uzun ömürlü değil. Çok yazık.
Bunun içinde hoşlanmadığım bir şey var ve garip kokuyor ama ne olduğunu bilemiyorum. Çok fazla meyve kokusu var ama
hiçbirini listede göremiyorum. Garip
Annem benden fesleğen kokusu bulmamı istedikten sonra bunu aldım. Bugün aldım ve başarılı. Zambak notası mest etti ancak diğer parfümlerdeki kadar güçlü değil. Bu hafif bir parfüm ve narenciyeli. Misk kokusunu alamadım. Bir miktar fesleğen kokusu alıyorum. Güzel ve hafif. Sanırım annem hafif bahçe ve çiçek kokularına ilgili. Bence çok hoşuna gidecek. Beni kesinlikle iyi bir havaya sokuyor. Şişenin belli bir kısmı anneme vermeden bitti :D
Hemen uçtu gitti. Daha kalıcı yapın şu güzelim kokuyu ya.
Çiçelkli ve ferahlatan bir içerik. Yoğun koku sevmeyenlere hitap ediyor. Çok kalmıyor ama gün boyu taze. Ferah kokular çok kalmaz zaten kalan nadir kokular var. Beğendim ve gayet iyi diyorum. Hepinize tavsiye ederim.
Genellikle bana tüm parfümler alerji yapar ama bunun kokusu o kadar hos ki ve rahatsız edici olacak şekilde ağirda degil. Deniz esintisi gibi ve tavsiye ederim. Bunun yanında daha iyi bir model marka arıyorsanız en ferah harika kalitede ve daha kalıcı alberto sego zeugma modelini öneririm. Unisex kullanılabilir bir parfüm.
Fresh kokmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Kullandığını ilk dakika fesleğen notası hissediliyor. Tam oturması yani kokunun ana şekli 10-15 dakika sonra belli ediyor kendini. Anlatmak istediğim genel koku hafif çiçeklerden oluşan ferah ve tazeleyici bir koku. Çevremdeki insanlar çok beğendi ve ben bu modeli sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
Genellikle ben kalıcı olan parfümleri herkes gibi seviyorum. MY LİTTLE GARDEN EDT modelinin kalıcılığı hiç hoş değil, fakat ferah ve kaliteli bir koku. Tazeleyici parfüm arayanlara öneririm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm