Bergamot

Bergamot

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Pembe biber

Pembe biber

Gül

Gül

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Leylak

Leylak

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

65

18-50

2011

3471

kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 44

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
kremsi odunsu-misk bazında pembe biberli leylak, gül, menekşe karışımı.
Bu şişeyi çok seviyorum
Bu parfümün eleştirilerini okuduktan sonra bir tane aldım....gerçekten kokusundan pek etkilenmedim hafif ve sizden başkası olmayan çevrenizde koklayamazsınız...Şişe içinde çekici görünüyor ama kendisi öyle değil. o yüzden boşa para harcamamanızı öneririm. parfüm sadece birkaç dakika sürer yaklaşık 30 dakika sonra onu hissedemedim. Yeniden uyguladım.
İlk başta çok keskin bir yeşil koku ile başlar... Hatta bir tutam yeşil yaprak kokusu. Ardından menekşe notaları gelir ama hemen ardından yeşillikler gelir... Baharın son günlerinde ya da yazın ilk günlerinde iyi bir seçim olabilir...
gerçekten güzel kokuyor. bahar çiçekleri gibi. bana yani tenime uymadı ama güzel koktuğunu itiraf etmeliyim. belki biraz daha dikkat çekici olsaydı beğenirdim ama bu çok sakin bir parfüm. Sadece burnumu kelimenin tam anlamıyla annemin saçına soktuğumda hissediyorum. Yayılımı düşük.
Yumuşak, hoş ve taze menekşe, bol yeşil nota ve pembe biber yanına karışıma biraz sedir. İlkbahar veya yaz için iyi. Hediye olarak aldım, kendim alır mıyım emin değilim ama hediye olduğu için bir kac fıs denedim :) Ara sıra kullanmayı ya da koklamayı severim.
numune olarak ilk denediğimde bayıldım ve aldığımda gerçekten hayal kırıklığına uğradım çok tatlı bence ucuzu hatırlatan bir koku
Bu güzel şişe benim gibi çantada parfüm taşımayı sevenlere hiç yakışmadı. Kokusunu seviyorum, zarif ve feminen... EDT ürünü için mükemmel uzun ömürlü. Anneler Günü hediyesi için önerilir
Bana göre yumuşak ama biberli, çiçeksi bir koku. Bazı yeşil ve odunsu notalar algılayabildim ama o kadar güçlü değil. Ne de olsa güzel koku.
Bende yok ama şişesi için alacağım. Moru seviyorum ve şifoniyerimde çok güzel duracak. Umarım güzel kokuyordur.
YUMUŞAK!!! AÇIK!!! ve TAZE!!!!!!
Gerçekten güzel bir koku!!!! KESİNLİKLE SEVİYORUM! ♥♥♥!!!!!
Ne güzel bir parfüm. Çok kadınsı ve çiçek kokuyor. aşık oldum <3
halamdan hediyeydi.. güzel görünümlü şişe tasarımı.. ama benim için giyilebilir değil...Çünkü içindeki çiçek kokuları çok keskin..çiçek esansı gibi... ama bu tarz kokuları seviyor isen denemelisin. menekşe hayranı iseniz özellikle..
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm