Oriflame Muse Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Oriflame Muse Bayan Parfüm

Oriflame markasının yeni bahar kokusu Muse ile hayal dünyası, fantezi ve büyü vizyonunu sunuyor. Zarif çiçek kokusu, çocukluğunuzla birlikte unutmuş olabileceğiniz dünyadan ilham alır. Muse, nazik, canlı ve narin, yeşil notaları çıplak bir çiçek buketi ve sıcak orman nüansları ile birleştiriyor. Üst notalarda taze yeşil yapraklar, pembe biber ve bergamot, kıraçlı gül, menekşe ve lila sarısı buğunun kalbine götürür. Beyaz misk, sandal ağacı ve sedirden oluşan bir esintinin nazik temel hatırlatıcıları sizleri karşılayacak. Parfüm şişesi, üstte tam çiçek açan yaprakları olan bir kök çiçek gibidir. Hem kutu hem de şişe narin mor renkte, kutu çiçek grafikleri ile süslenmiştir. Muse, 50 ml'lik şişelerde Eau de Toilette EDT olarak piyasada mevcuttur. Muse modeli 2011 yılında piyasaya sürüldü.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Pembe biber

Pembe biber

Gül

Gül

Orta Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Leylak

Leylak

Misk

Misk

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Oriflame Muse Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Muse Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 78 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
78%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
67%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
44%
Parfüm geceye uygun
GECE
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
44%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 65
5664 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Muse Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Oriflame Muse Bayan Parfüm Yorumları

kremsi odunsu-misk bazında pembe biberli leylak, gül, menekşe karışımı.
Bu şişeyi çok seviyorum
Bu parfümün eleştirilerini okuduktan sonra bir tane aldım....gerçekten kokusundan pek etkilenmedim hafif ve sizden başkası olmayan çevrenizde koklayamazsınız...Şişe içinde çekici görünüyor ama kendisi öyle değil. o yüzden boşa para harcamamanızı öneririm. parfüm sadece birkaç dakika sürer yaklaşık 30 dakika sonra onu hissedemedim. Yeniden uyguladım.
İlk başta çok keskin bir yeşil koku ile başlar... Hatta bir tutam yeşil yaprak kokusu. Ardından menekşe notaları gelir ama hemen ardından yeşillikler gelir... Baharın son günlerinde ya da yazın ilk günlerinde iyi bir seçim olabilir...
gerçekten güzel kokuyor. bahar çiçekleri gibi. bana yani tenime uymadı ama güzel koktuğunu itiraf etmeliyim. belki biraz daha dikkat çekici olsaydı beğenirdim ama bu çok sakin bir parfüm. Sadece burnumu kelimenin tam anlamıyla annemin saçına soktuğumda hissediyorum. Yayılımı düşük.
Yumuşak, hoş ve taze menekşe, bol yeşil nota ve pembe biber yanına karışıma biraz sedir. İlkbahar veya yaz için iyi. Hediye olarak aldım, kendim alır mıyım emin değilim ama hediye olduğu için bir kac fıs denedim :) Ara sıra kullanmayı ya da koklamayı severim.
numune olarak ilk denediğimde bayıldım ve aldığımda gerçekten hayal kırıklığına uğradım çok tatlı bence ucuzu hatırlatan bir koku
Bu güzel şişe benim gibi çantada parfüm taşımayı sevenlere hiç yakışmadı. Kokusunu seviyorum, zarif ve feminen... EDT ürünü için mükemmel uzun ömürlü. Anneler Günü hediyesi için önerilir
Bana göre yumuşak ama biberli, çiçeksi bir koku. Bazı yeşil ve odunsu notalar algılayabildim ama o kadar güçlü değil. Ne de olsa güzel koku.
Bende yok ama şişesi için alacağım. Moru seviyorum ve şifoniyerimde çok güzel duracak. Umarım güzel kokuyordur.
YUMUŞAK!!! AÇIK!!! ve TAZE!!!!!!
Gerçekten güzel bir koku!!!! KESİNLİKLE SEVİYORUM! ♥♥♥!!!!!
Ne güzel bir parfüm. Çok kadınsı ve çiçek kokuyor. aşık oldum <3
halamdan hediyeydi.. güzel görünümlü şişe tasarımı.. ama benim için giyilebilir değil...Çünkü içindeki çiçek kokuları çok keskin..çiçek esansı gibi... ama bu tarz kokuları seviyor isen denemelisin. menekşe hayranı iseniz özellikle..

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER