Oriflame Mirage Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Oriflame Mirage Bayan Parfüm

Oriflame Mirage, gizemli ve büyüleyici. Egzotik yolculuk deneyimini yaşatan ve bu kompozisyonun her damlasıyla gizli tutkuları uyandıran koku; baştan çıkarıcı elemi notaları, mandalina, portakal, gül, yasemin, yoğun vetiver, kehribar, sandal ağacı ve vanilya karışımı ile hazırlanmıştır. Mirage, sihirli takılar ve mucizevi tariflerin imgelerini canlandırdığı için, bu gizemli parfümün büyülü doğasına ideal bir şekilde uyarlanmış, altın renginde, koyu yeşil renklerin özel olarak tasarlanmış zarif bir şişesiyle kaplıdır. 50 ml EDT ve EDP olarak mevcuttur. Mirage 2010 yılında sunulmaya başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun, Francoise Caron'dur.

Üst Nota
Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Elemi

Elemi

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

Oriflame Mirage Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Mirage Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
67%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
56%
Parfüm geceye uygun
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
38%
Orta Nota
38%
Alt Nota
24%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
22%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
11%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2010 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
10121 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Mirage Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Oriflame Mirage Bayan Parfüm Yorumları

Yeniden üretilsin
LUTFEN TEKRAR ÜRETİME BAŞLAYIN MİRAGE'NİN EŞSİZ KOKUSU İNANILMAZ GÜZELDİ ŞİSESİNİ HALA SAKLİYORUM NEDEN URETİMDEN KALKTİ KALİTELİ VE EGZOTİK BİR PARFUMDU ŞUAN İNTERNETTE SATİSİ VAR AMA İNANİLMAZ FİYATLARİ VAR
Mükemmel
Oriflame genellikle iyi parfüm modellerinin üretimine ilginç bir şekilde son veriyor. Bunu ve Midnight Pearl'ü de özlüyorum.
Mirage, Oriflame'in sayısız parfüm ürününden kolayca ve net bir şekilde söyleyebilirim en iyilerinden biridir. Eleminin soğuk yeşilliklerinin zengin ve esrarengiz karışımı ile portakal kabuğu, tarçın ve kehribarın baharatlı, tatlı, neredeyse yapışkan kombinasyonu sunulmuş. Klasik "üç adımlı" piramit gelişimine sahipmiş gibi gelmiyor yani yukarıdaki notalardan daha çok şeyler olduğunu düşünüyorum. Tüm notaların bir süre sonra yeniden ortaya çıkma eğilimi var.
Balzamik, hafif meyveli ve tatlı, sınırda bir gurmedir. İlk çıktığında ve onu giymeye başladığımda bunalmıştım ve tüm hissedebildiğim vişne reçeli tarzında bir parfümdü. Ancak birkaç yıllık periyodik kullanımdan sonra benim için ana notalar tarçın, kakule (piramitte listelenmemiş) ve yumuşak kehribar oldu.
Bu koku kesinlikle ağır tarafta ve onunla ilgili tek endişem bir süre sonra oldukça ince hissettiren projeksiyonu. Yine de daha belirgin olsaydı belki de benim için o harika büyüsünün bir kısmını kaybedebilirdi.
Bu parfumu lutfen tekrar üretime koyun. Bu parfum icin uye oldum orflime ama uretimi durmuş. Bence kullananlar ve yeni nesille bulusturun artik.. bu parfumun ustune daha iyisini etkileyicisini bulamadim..
Ya nolursunuz pembe renkteki mirage şişesini tekrar satışa çıkartın o kadar enfes bir koku nasıl kaldırılır yıllardır stoklardan:( bunca kisi bekliyor lütfen geri gelsin ya
Arıyoruz ama bulamıyoruz bulan varsa lütfen yazsın
Yeniden üretsinler. Harika bir parfümdü mirage
Efsane güzel bir parfümdü yeniden üretseler keşke
Bu parfüm süper güzel ve kalıcı. İnsani başdan çıkarıyor.9 yıldır kullanıyorum. Vazgecemiyorum. Bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Tek sorunu bu.
Bu parfümün üretimini tekrar ben ve arkadaşlarım istiyoruz. Lutfennnn tekrar satışa sunulsun.
ORİFLAME MİRAGE DAYDREAM bundan daha iyi... Bu çok ağır.
Mirage, Oriflame'in gizemli ve büyüleyici yeni parfümü. Egzotik yolculuğu deneyimlemek için tavsiye edeceğim bir parfüm. Bu kompozisyonun her damlası gizli tutkuları uyandırıyor. Baştan çıkarıcı elemi notaları, mandarin, portakal, gül, yasemin, yoğun vetiver, amber, sandal ağacı ve vanilya karışımı. Mirage, sihirli süslemelerin ve mucizevi tariflerin görüntülerini yansıttığı için, bu gizemli kokunun büyülü doğasına ideal şekilde uygun, altın süslemeli, koyu yeşil renklerle tasarlanmış, özel tasarlanmış zarif bir şişe içinde. 50 ml EDP olarak mevcut.
Mirage inanılmaz kalıcı ve fark edilir. Ortaokuldan beri ağır parfümleri seviyorum bu yüzden Mirage bana çok yakışıyor. Ama bu Yves Saint Laurent Opium kadar ağır değil. Onu bir akşam kokusu olarak sınıflandırmayı tercih ederim ama bazen de bunu gün içinde giyiyorum.
Sevgili Oriflame, lütfen bunu üretime geri koyun. Bu tür güzelliklere çok uzun zamandır rastlamadım. Almak istiyoruz ama yok piyasada. Erkek arkadaşıma alberto sego zeugma, kendime de oriflame mirage alırdım hep. İkisinide bulmak zorlaştı :S
Kesinlikle tapıyorum! Benim için tamamen benzersiz. Yeşil, yeşil - derin derin harika ve harika. Şimdiye kadar koktuğum en güzel vetiver. Vetiver'e tapıyorum. Mirage harika bir parfüm ve onu çok seviyorum. Benim için cenneti simgeliyor. Cennetteyim gibi hissediyorum. Kesinlikle harika!! Ve şişe bunun tam ifadesi. Çarpıcı derecede güzel. ZARİF. Süper. Bir rüya gibi. Daha nasıl anlatayım size?
İlk denediğimden beri biraz zaman geçti ama yeniden gözden geçirdikten sonra büyülendim. Güzel kokuyor. Fark edilirlik istediğim kadar ağır değil ama çok şaşırtıcı ve benzersiz bir parfüm. Hem ucuz hem mükemmel bir ürün.
Cidden güzelliği nasıl cümlelendircem , kelimelere dökeceğim bilemiyorum. Şişe bakışı baştan çıkardı ... Büyülü yeşil sihirli peri gecelerinde gibisiniz. Harika bir koku. Beklediğimden daha da fazlasını verdi bana. Harika bir koku.
Güçlü ve eşsiz ,, çok benzersiz. Verilen kuruşun hakkını her türlü veriyor.
Mirage bana çok tatlı geldi. Biraz sertlik şart.
Sadece özel ve gizemli. Bir şekilde beni Coca Cola'yı düşünmeye sevk ediyor :D Neden olduğunu bilmiyorum :-). Bu eşsiz, odunsu dokunuş beni sevindiriyor .. Uzak bir baharat adasının kalbinde derin bir yolculuk gibi. En sevdiğim kokulardan biri. Şu aralar bulamıyorum.
Chanel coco ile aynı idi ama şimdi bozdu. Fiyat farkı maliyetin kalitesine etki etti sanırım. Umarım Oriflame bir zamanlar aldığım o kaliteli Mirage'ı geri getirir. Neden böyle bir şaheseri bozarlarki. Bu arada sanırım üretimini dahi bitirmiş diye duydum.
Çok ilginç...

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER