Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Elemi

Elemi

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 38

orta nota oranı
Orta Nota

% 38

alt nota oranı
Alt Nota

% 24

70

20-60

2010

5283

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Oriflame genellikle iyi parfüm modellerinin üretimine ilginç bir şekilde son veriyor. Bunu ve Midnight Pearl'ü de özlüyorum.
Mirage, Oriflame'in sayısız parfüm ürününden kolayca ve net bir şekilde söyleyebilirim en iyilerinden biridir. Eleminin soğuk yeşilliklerinin zengin ve esrarengiz karışımı ile portakal kabuğu, tarçın ve kehribarın baharatlı, tatlı, neredeyse yapışkan kombinasyonu sunulmuş. Klasik "üç adımlı" piramit gelişimine sahipmiş gibi gelmiyor yani yukarıdaki notalardan daha çok şeyler olduğunu düşünüyorum. Tüm notaların bir süre sonra yeniden ortaya çıkma eğilimi var.
Balzamik, hafif meyveli ve tatlı, sınırda bir gurmedir. İlk çıktığında ve onu giymeye başladığımda bunalmıştım ve tüm hissedebildiğim vişne reçeli tarzında bir parfümdü. Ancak birkaç yıllık periyodik kullanımdan sonra benim için ana notalar tarçın, kakule (piramitte listelenmemiş) ve yumuşak kehribar oldu.
Bu koku kesinlikle ağır tarafta ve onunla ilgili tek endişem bir süre sonra oldukça ince hissettiren projeksiyonu. Yine de daha belirgin olsaydı belki de benim için o harika büyüsünün bir kısmını kaybedebilirdi.
Bu parfumu lutfen tekrar üretime koyun. Bu parfum icin uye oldum orflime ama uretimi durmuş. Bence kullananlar ve yeni nesille bulusturun artik.. bu parfumun ustune daha iyisini etkileyicisini bulamadim..
Ya nolursunuz pembe renkteki mirage şişesini tekrar satışa çıkartın o kadar enfes bir koku nasıl kaldırılır yıllardır stoklardan:( bunca kisi bekliyor lütfen geri gelsin ya
Arıyoruz ama bulamıyoruz bulan varsa lütfen yazsın
Yeniden üretsinler. Harika bir parfümdü mirage
Efsane güzel bir parfümdü yeniden üretseler keşke
Bu parfüm süper güzel ve kalıcı. İnsani başdan çıkarıyor.9 yıldır kullanıyorum. Vazgecemiyorum. Bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Tek sorunu bu.
Bu parfümün üretimini tekrar ben ve arkadaşlarım istiyoruz. Lutfennnn tekrar satışa sunulsun.
ORİFLAME MİRAGE DAYDREAM bundan daha iyi... Bu çok ağır.
Mirage, Oriflame'in gizemli ve büyüleyici yeni parfümü. Egzotik yolculuğu deneyimlemek için tavsiye edeceğim bir parfüm. Bu kompozisyonun her damlası gizli tutkuları uyandırıyor. Baştan çıkarıcı elemi notaları, mandarin, portakal, gül, yasemin, yoğun vetiver, amber, sandal ağacı ve vanilya karışımı. Mirage, sihirli süslemelerin ve mucizevi tariflerin görüntülerini yansıttığı için, bu gizemli kokunun büyülü doğasına ideal şekilde uygun, altın süslemeli, koyu yeşil renklerle tasarlanmış, özel tasarlanmış zarif bir şişe içinde. 50 ml EDP olarak mevcut.
Mirage inanılmaz kalıcı ve fark edilir. Ortaokuldan beri ağır parfümleri seviyorum bu yüzden Mirage bana çok yakışıyor. Ama bu Yves Saint Laurent Opium kadar ağır değil. Onu bir akşam kokusu olarak sınıflandırmayı tercih ederim ama bazen de bunu gün içinde giyiyorum.
Sevgili Oriflame, lütfen bunu üretime geri koyun. Bu tür güzelliklere çok uzun zamandır rastlamadım. Almak istiyoruz ama yok piyasada. Erkek arkadaşıma alberto sego zeugma, kendime de oriflame mirage alırdım hep. İkisinide bulmak zorlaştı :S
Kesinlikle tapıyorum! Benim için tamamen benzersiz. Yeşil, yeşil - derin derin harika ve harika. Şimdiye kadar koktuğum en güzel vetiver. Vetiver'e tapıyorum. Mirage harika bir parfüm ve onu çok seviyorum. Benim için cenneti simgeliyor. Cennetteyim gibi hissediyorum. Kesinlikle harika!! Ve şişe bunun tam ifadesi. Çarpıcı derecede güzel. ZARİF. Süper. Bir rüya gibi. Daha nasıl anlatayım size?
İlk denediğimden beri biraz zaman geçti ama yeniden gözden geçirdikten sonra büyülendim. Güzel kokuyor. Fark edilirlik istediğim kadar ağır değil ama çok şaşırtıcı ve benzersiz bir parfüm. Hem ucuz hem mükemmel bir ürün.
Cidden güzelliği nasıl cümlelendircem , kelimelere dökeceğim bilemiyorum. Şişe bakışı baştan çıkardı ... Büyülü yeşil sihirli peri gecelerinde gibisiniz. Harika bir koku. Beklediğimden daha da fazlasını verdi bana. Harika bir koku.
Güçlü ve eşsiz ,, çok benzersiz. Verilen kuruşun hakkını her türlü veriyor.
Mirage bana çok tatlı geldi. Biraz sertlik şart.
Sadece özel ve gizemli. Bir şekilde beni Coca Cola'yı düşünmeye sevk ediyor :D Neden olduğunu bilmiyorum :-). Bu eşsiz, odunsu dokunuş beni sevindiriyor .. Uzak bir baharat adasının kalbinde derin bir yolculuk gibi. En sevdiğim kokulardan biri. Şu aralar bulamıyorum.
Chanel coco ile aynı idi ama şimdi bozdu. Fiyat farkı maliyetin kalitesine etki etti sanırım. Umarım Oriflame bir zamanlar aldığım o kaliteli Mirage'ı geri getirir. Neden böyle bir şaheseri bozarlarki. Bu arada sanırım üretimini dahi bitirmiş diye duydum.
Çok ilginç...
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm