Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Oriflame Lucia Bayan Parfüm

Lucia modeli, çiçek tonlarıyla zengindir. Narenciye, yasemin ve sandal ağacının aromatik notalarının benzersiz bir karışımı ruhunuzu uyandıracak ve sizi tazelik ve parlaklık ile dolduracaktır. 30 ml EDP, 30 ve 50 ml EDT ve vücut bakımı için eşlik eden koleksiyon olarak piyasada mevcuttur. Lucia 2006 yılında sunulmaya başlatıldı.

Üst Nota
Limon

Limon

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Manolya

Manolya

Mandalina

Mandalina

Sarmaşık

Sarmaşık

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Sümbül

Sümbül

Gül

Gül

Orkide

Orkide

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Alt Nota
Erik

Erik

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Böğürtlen

Böğürtlen

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Şeftali

Şeftali

Oriflame Lucia Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Oriflame Lucia Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 68 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 64 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
68%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
64%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
60%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
40%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
70%
GECE
GECE
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
71%
Orta Nota
19%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
30%
YAZ
YAZ
40%
SONBAHAR
SONBAHAR
10%
KIŞ
KIŞ
20%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2006 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 73
5748 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Oriflame Lucia Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Oriflame Lucia Bayan Parfüm Yorumları

seviyorum ama bulamıyorum
Bu kokunun kalıcılığı zayıf ama kokunun kendisi güzel. Çiçeksi veya daha çok hafif/çiçeksi. Yasemin ipucu ile daha cesur. Bu beni pek etkilemedi. Ama ofis için iyi, rahatsız edici olmayan bir parfüm.
Size sabunlu taze bir koku gibi gelecektir. Ben bu tarz kokuları sevmiyorum ve benim favorim değil ama bu tarz sevenler beğenir.
Çok temiz ve masum bir koku. Hiç seksi değil, oldukça saf ve olgunlaşmamış. Bu kokuyu giyen akıllı bir kolej kızı hayal edebiliyorum. Benim için neredeyse steril geliyor, bu sabunlu temizlik bir kokuda aradığım bir şey değil. Kötü uzun ömürlüğü var. Yatak çarşaflarıma püskürtüyorum. Biraz rahatlatıcı ve rahat koku.
oriflame hiç kullanmamıştım ama bunu denedikten sonra gerçekten beğendiğimi söylemek beni oldukça şaşırttı. J'Adore ile yapılan karşılaştırmaları anlıyorum. Hiçbir şekilde çığır açıcı değil ama güzel temiz, beyaz çiçek kokuyor. Şu anda bahar ve mevsime çok yakışıyor. Yaz aylarında da oldukça güzel olduğunu hayal edebiliyorum.
Oriflame'den başka bir meyvemsi çiçekli koku ... Benim çok hoşuma gitmedi, sevmedim, sadece bitsin diye bekliyorum :D Basit meyveli çiçeklerden çok hoşlanmıyorum. Ama çoğu insanın beğenebileceği iyi bir koku.
Beğenip beğenmediğime hala karar veremedim.
Seviyorum ama artık bulamıyorum. İlgililere duyurulur. Lucia bence en iyi oriflame modellerinden biri.
Lucia şu an en popüler oriflame parfümlerinden biri.
Dior'dan j'dore modelini seviyorsanız bunu da beğenebilirsiniz.
Tek kelime: Korkunç. Keskin ve kimyasal manolya benzeri bir nota yanında yapay ve zehir gibi acı alkolü ile şişeyi direk başka bir arkadaşıma verdim.
Dün bunu ilk kez denedim. Normalde dkny kullanıyorum ama ondan daha başarılı buldum. Fiyat performans konusunda zaten kesinlikle daha başarılı. Oriflame kokuları genelde basit oluyor ama bu basit değil. Cildim üzerinde harika durdu.Yaz için güzel bir koku. Taze, çiçekli ve hafif. Öyle aşırı tatlı da değil. Ne yazık ki uzun ömürlü değil ve 3-4 saatten fazla kalmıyor. Yinede fiyatına göre tavsiye ediyorum.
Bu kokunun uzun ömürlülük derecesi çok zayıf. Ancak kokunun kendisi çok güzel. Hafif çiçeklidir. Yasemin ipucu başlangıcı ile başlayan ve saldırgan olmayan hoş bir parfüm.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER