Limon

Limon

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Manolya

Manolya

Mandalina

Mandalina

Sarmaşık

Sarmaşık

Yasemin

Yasemin

Sümbül

Sümbül

Gül

Gül

Orkide

Orkide

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Erik

Erik

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Böğürtlen

Böğürtlen

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Şeftali

Şeftali

üst nota oranı
Üst Nota

% 71

orta nota oranı
Orta Nota

% 19

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

20-60

2006

3831

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 10

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ
gündüz

% 70

GÜNDÜZ
gece

% 30

GECE
captcha
seviyorum ama bulamıyorum
Bu kokunun kalıcılığı zayıf ama kokunun kendisi güzel. Çiçeksi veya daha çok hafif/çiçeksi. Yasemin ipucu ile daha cesur. Bu beni pek etkilemedi. Ama ofis için iyi, rahatsız edici olmayan bir parfüm.
Size sabunlu taze bir koku gibi gelecektir. Ben bu tarz kokuları sevmiyorum ve benim favorim değil ama bu tarz sevenler beğenir.
Çok temiz ve masum bir koku. Hiç seksi değil, oldukça saf ve olgunlaşmamış. Bu kokuyu giyen akıllı bir kolej kızı hayal edebiliyorum. Benim için neredeyse steril geliyor, bu sabunlu temizlik bir kokuda aradığım bir şey değil. Kötü uzun ömürlüğü var. Yatak çarşaflarıma püskürtüyorum. Biraz rahatlatıcı ve rahat koku.
oriflame hiç kullanmamıştım ama bunu denedikten sonra gerçekten beğendiğimi söylemek beni oldukça şaşırttı. J'Adore ile yapılan karşılaştırmaları anlıyorum. Hiçbir şekilde çığır açıcı değil ama güzel temiz, beyaz çiçek kokuyor. Şu anda bahar ve mevsime çok yakışıyor. Yaz aylarında da oldukça güzel olduğunu hayal edebiliyorum.
Oriflame'den başka bir meyvemsi çiçekli koku ... Benim çok hoşuma gitmedi, sevmedim, sadece bitsin diye bekliyorum :D Basit meyveli çiçeklerden çok hoşlanmıyorum. Ama çoğu insanın beğenebileceği iyi bir koku.
Beğenip beğenmediğime hala karar veremedim.
Seviyorum ama artık bulamıyorum. İlgililere duyurulur. Lucia bence en iyi oriflame modellerinden biri.
Lucia şu an en popüler oriflame parfümlerinden biri.
Dior'dan j'dore modelini seviyorsanız bunu da beğenebilirsiniz.
Tek kelime: Korkunç. Keskin ve kimyasal manolya benzeri bir nota yanında yapay ve zehir gibi acı alkolü ile şişeyi direk başka bir arkadaşıma verdim.
Dün bunu ilk kez denedim. Normalde dkny kullanıyorum ama ondan daha başarılı buldum. Fiyat performans konusunda zaten kesinlikle daha başarılı. Oriflame kokuları genelde basit oluyor ama bu basit değil. Cildim üzerinde harika durdu.Yaz için güzel bir koku. Taze, çiçekli ve hafif. Öyle aşırı tatlı da değil. Ne yazık ki uzun ömürlü değil ve 3-4 saatten fazla kalmıyor. Yinede fiyatına göre tavsiye ediyorum.
Bu kokunun uzun ömürlülük derecesi çok zayıf. Ancak kokunun kendisi çok güzel. Hafif çiçeklidir. Yasemin ipucu başlangıcı ile başlayan ve saldırgan olmayan hoş bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm