Mandalina

Mandalina

Şeftali

Şeftali

Çikolata çiçeği

Çikolata çiçeği

Armut

Armut

Liçi

Liçi

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Orkide

Orkide

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

20-60

2008

3582

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Güzel ama biraz sıkıcı. Üzerimde kalması yok derecede az. Kokuyu seviyorum ama kalıcılığı konusunda kesinlikle favorim değil.
Aşırı o kadar da kötü değil, genç kadınlar için hoş bir ilkbahar-yaz kokusu. Hava sıcak olduğunda kalıcılığı düşüyor. Sanırım buharlaşmadan ama kış mevsiminde kullanınca memnun kalabilirsiniz.
Birkaç dakika sonra tenimde armut kokusunu alabiliyorum, Sanırım notalarda yok görünüyor ama içinde armut kokusu da var.
En iyi arkadaşım sıktığında bu parfümden hoşlanmaya başladım. Kendime de bir şişe alacağım.
birçok kişi - arkadaşlarım buna bayıldı ve çikolata ve ayrıca orkide kokusu aldıklarını söylediler. orkide daha baskın ..
En sevdiğim parfüm ama maalesef kalıcı değil.
bana hiçbir şey kokmuyor, kalıcılığı olmayan kötü bir koku. Sadece güzel bir şişede renkli bir su gibi ve bir daha asla almayacağım. Zaten üretimden kalkmış. Kalkması da bence gayet normal.
Vücut kremini indirimde ilk gördüğümde almaya çok heveslendim ve bayıldım, çok tatlı ve kadınsı parfüm ve indirimdeyken alacağım
Çiçekli ve sabunsu gibi kokuyor ve başka bir şey değil. Beğenmemek.
Çok feminen bir parfüm.. ama cildimde uzun süre kalmıyor, belki EDT olduğu için..
Bu benim için korkunç bir parfüm. Kullanan bir oda arkadaşım vardı ve her püskürttüğünde tüm pencereleri açıp odadan çıkardım. Çok ucuz ve sert kokuyor, bana yanan lastiği hatırlatıyor.
Kompozisyon, parfümcü Marie Salamagne tarafından imzalanmıştır. Harika koku
Ucuz bir şampuan gibi kokuyor.
Bu kokuyu kağıt test cihazlarında denedim. Parfüm kağıtlarında. Sonra bir satıcının şişesinden deneyip ona aşık oldum. Cidden bir oriflame parfümünün benim imza parfümüm olabileceğini düşünmezdim ama işte bu muhteşem parfümle uzun süreler geçirecek gibiyim. Tatlı, neşeli, canlı ve taze bir koku ve şaşırtıcı derecede uzun süre kalıcılık sağlıyor :) Sipariş ettim ve gelmesini bekliyorum.
Hafif bir esinti. Şeffaf, zararsız. Çikolata, narenciye ya da tatlı hiçbir koku almıyorum. Belki çok narin, ince beyaz bir çiçek kokusu diye tanımlayabilirim. Çevremdeki insanlar bunu fark ediyor ve beğeniyor.
Nefret ettim. Çok çok garip bir kokusu var.
Bugün denedim ve meyvemsi bir dokunuşla çok cezbedici yumuşak çiçeksi, cildimde inanılmaz gelişiyor ama çok yumuşak bir fark edilirliği var. Yaz/İlkbahar için alabilirim.
Yeterince hoş koku, dünyanın her yerindeki pek çok kokuda çoğaltılmıştır. Çikolata, sedir veya misk yok. Genel bir meyveli-çiçekli şampuan kokusu, ne eksik ne fazla.
Uzun ömürlülüğün zayıf olduğunu eklemek için ek yazdım. Bir saatten az bir sürede kayboldu.
Artık satılmıyor. Bunu neden durdurduklarını bilmiyorum. Taze, hafif ve yaz için mükemmel kokusunu seviyorum. Daha kalıcı olduğu için kıyafetlerinize uygulamalısınız. Böyle bir koku bulmaya çalışıyorum. Bana yardım eden var mı???
Страхотен аромат, който ми носи настроение и радост. Толкова много го искам! Моля ви да започнете пак да го продавате!!
Gözəl etirdi
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm