Oriflame Amber Elixir Crystal Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Su notaları

Su notaları

Kehribar

Kehribar

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Kimyon

Kimyon

Şeker kamışı

Şeker kamışı

Vanilya

Vanilya

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

üst nota oranı
Üst Nota

% 64

orta nota oranı
Orta Nota

% 31

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

67

20-55

2017

4044

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE

Amber Elixir Crystal Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Amber Elixir Crystal parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir10888
Aynı tarz parfüm arayanlar için daha net berrak ve güçlü bir alternatif önerisi:

https://www.albertosego.com/alberto-sego-psn-bayan-parfum-kod-no-1076
misafir11693
Oriflame Amber Elixir Crystal , 2017 yılında Oriflame Christiane Plos için oluşturulan oryantal çiçekli bir parfüm. Şehvetli zevkin dalgalarına teslim olun sloganı ile çıkış yaptı. Baltık kehribar, çiçek açan böğürtlen ve kahverengi şeker rafine notaların ışıltılı, eşsiz akorlarıyla büyüleyici.
Oriflame Amber Elixir Amber, Amber Elixir serisinden gelen tüm kokular gibi muhteşem bir sıcaklığa sahiptir. Deniz akorlarına rağmen, denizden çıktıktan sonra dudaklarındaki tuz kadar rahattır. Kendimi güneşte ısınan kehribarla ilişkilendiririm. Deniz, denideki kum ve yosun kokusu, güneşlenmek için hindistan cevizi yağı, tuzlu patlamış mısır ve hatta patates kızartması gibi daha yaygın kokularla iç içe geçer. Notaların hiçbiri tesadüfi değildir ve hepsi sahil şeridinin kokusu ile iç içe. Zamanla, koku bir fırtına sırasında deniz gibi soğur. Tatlılığını kaybeder ve ahşap asalet katmanlarını ortaya çıkarır. Ayrıca güç kaybediyor ama hala birkaç saatliğine onu hissedecek kadar sağlam etkiye sahip. Oriflame Amber Elixir crystal, tipik bir yaz kokusu değil. Belki de geçen yaz fotoğraflarını izlerken hatırladığımız sonbaharı size hatırlatabilir. Bu herkes için kabul edilebilir bir parfüm değil ve kendisinde kesinlikle dikkat çeken bir şeyler var. Enteresan parfümleri seviyorsanız test edebilirsiniz.
Serra1514
Numunesini denedim. Amber Elixir orijinalinin daha taze notalarla karıştırıldığı hissine kapıldığım gibi gerçekten güzel kokan bir parfüm olduğunu onaylayabilirim. Aynı zamanda uzun ömürlüdür. Ama bir sorun var :D Boyası cildinize renk veriyor yani boyuyor. Satın almayı planlıyordum ama bunu gördükten sonra maalesef..
pelina
Çok güzel koku ... Kadınsı.. Farkedilirlik ve kalıcılık iyi ama sanki tende renk bırakıyor!
Fulya
"Sonunda elime bir adet Elixir Crystal geldi ! İlk başta keskin bir su uyumu ile başlar ve biraz tuzludur. 30 dakika sonra çok yumuşak ve tatlı bir hale dönüşüyor. Çoğunlukla hindistan cevizi, şeker kamışı ve menekşeyi hissediyorum. Güneşli sahil günleri için mükemmel bir parfüm.
Elissa
Calvin Klein'in Reveal kullanmıştım ve neredeyse aynı. Aynı tuzluluğa sahip. Gerçekten güzel ve daha pahalı kokuyor. Denemeye değer.
feriha
Çok mutluyum çünkü bu yaz tuzlu bir parfüm istedim ve oriflame markasının bu modelini arkadaşın tavsiyesi ile aldım. Çok tuzlu değil ama yine de tuzlu! şekersiz ve böyle değişik kokular beni cezbediyor. Kim ne derse desin ben seviyorum. Ömrü ve farkedilirliği daha iyi olabilirdi.
Emine
Oriflame neden bu kadar başarısız bir kokuyu hala üretip satıyor anlamıyorum. Utanç verici bir parfüm. Bunu kullanıp cidden dışarıda gezen veya beğenen biri ilginç kişiliğe sahip olmalı. Acı deniz tuzu kokusu. Başlangıçta çok güçlü üstelik. 1 saat geçtikten sonra da koklamak için burnuma burnumu sokuyorum bu kezde ortada koku yok. Kimse bana evet kokuyor da demedi (bende mi sorun var acana diye düşünerek çevreme test ettirdim.) Amber Elixir Crystal nasıl bir parfüm derseniz, görünce kaçın ve paranızı heba etmeyin derim.
ayseyildiz
Kendine has olan orijinal kehribar iksirini çok beğendim ve esas notaların içeriğinde bulunan şeker, şeker kamışı, hindistan cevizi sütü ve vanilya arasındaki notalar enteresan. Bu, şimdiye kadar denediğim en sucul kokulardan biri ve sulu kokulardan nefret ediyorum. Bu yüzden amber elixir crystal modelinden nefret etmiyorum desem şaşırtıcı olurdu. Tuzlu ve tatlı karışımı değişik bir koku. Ben kesinlikle önermiyorum. Güzel şişe içerisinde kötü bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.